Pár figurálních svícnů - Alegorie léta a podzimu
dva kusy, porcelán, pestře malováno, kruhová základna, na skalisku stojí ženská postava se snopem a sedí puti, v zadní části rokokové tvarovaný kmen nesoucí tulejku na svícen, u druhého svícnu na skalisku stojí vinař s hrozny a sedí puti, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, rytá čísla modelů 1190 a 1255, 2. pol. 19. století, výška 29 cm, lehce restaurováno - ruce, lístky a kmen (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |